Web developer

Descrierea postului

Dacă PHP și MySQL nu mai au niciun mister pentru tine, ai deja un portofoliu care să conțină cel puțin un site și o aplicație și vrei să faci parte din proiecte diverse care să-ți pună constant la încercare abilitățile, așteptăm să te cunoaștem la PGL!

Numar pozitii: 2

Cerinţele postului

Experiență necesară:

  • PHP
  • WordPress
  • MySQL

Ne dorim ca tu să fii:

  • Disponibil full-time;
  • Comunicativ;
  • Organizat;
  • Dornic să înveți;
  • Disponibil pentru călătorii în străinatate;

Oferim:

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, pasionată de tot ce înseamnă jocuri, organizarea de evenimente și promovarea sporturilor electronice;
  • Un mediu de lucru unde creativitatea este încurajată, iar accentul este pus pe rezultate. Un mediu de lucru unde munca ta contează iar rezultatele sunt vizibile;
  • Salariu motivant, asigurare medicală privată și bonuri de masă;
  • Bonusuri bazate pe performanță și vechime;
  • Posibilitatea de a participa la evenimente internaționale;

Daca ești interesat/-ă să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți un CV (sau daca nu ai, poți să ne trimiți un email cu câteva cuvinte despre tine) la adresa [email protected] cu subiectul Web developer sau poți completa formularul de mai jos.

Aplica acum