Unity 3D Artist

Descrierea postului

Căutăm modelator – animator 3D care are experiență cu Unity și a cărui abilități i-au permis să creeze un portofoliu de care poate fi oricând mândru.

Numar poziții: 3

Cerinţele postului

Experiență necesară:

  • Environment architectural Design/Modeling;
  • Lighting;
  • Concept Art 2D;
  • Character Modeling/Concepting;
  • Particle FX;
  • Rigging/Animating;
  • Texturing;
  • Modeling;
  • UVmapping;

Ne dorim ca tu să fii:

  • Disponibil full-time;
  • Comunicativ;
  • Organizat;
  • Dornic să înveți;
  • Disponibil pentru calătorii în străinătate;

Oferim:

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, pasionată de tot ce înseamnă jocuri, organizarea de evenimente și promovarea sporturilor electronice;
  • Un mediu de lucru unde creativitatea este încurajată, iar accentul este pus pe rezultate. Un mediu de lucru unde munca ta conteaza iar rezultatele sunt vizibile;
  • Asigurare medicală privată și bonuri de masă;
  • Bonusuri bazate pe performanță și vechime;
  • Posibilitatea de a participa la evenimente internaționale;

Pentru a te cunoaște mai bine, trimite-ne portofoliul tău împreună cu CV-ul la adresa: [email protected] cu subiectul Unity 3D Artist sau poți completa formularul de mai jos.

Aplica acum

* Vă informăm că atunci când ne contactați, datele dvs. cu caracter personal vor fi prelucrate numai în scopul pentru care au fost colectate și vor fi păstrate pentru durata necesară potrivit Politicii noastre de confidențialitate