Unity 3D Artist

Descrierea postului

Căutăm modelator – animator 3D care are experiență cu Unity și a cărui abilități i-au permis să creeze un portofoliu de care poate fi oricând mândru.

Numar poziții: 3

Cerinţele postului

Experiență necesară:

  • Environment architectural Design/Modeling;
  • Lighting;
  • Concept Art 2D;
  • Character Modeling/Concepting;
  • Particle FX;
  • Rigging/Animating;
  • Texturing;
  • Modeling;
  • UVmapping;

Ne dorim ca tu să fii:

  • Disponibil full-time;
  • Comunicativ;
  • Organizat;
  • Dornic să înveți;
  • Disponibil pentru calătorii în străinătate;

Oferim:

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, pasionată de tot ce înseamnă jocuri, organizarea de evenimente și promovarea sporturilor electronice;
  • Un mediu de lucru unde creativitatea este încurajată, iar accentul este pus pe rezultate. Un mediu de lucru unde munca ta conteaza iar rezultatele sunt vizibile;
  • Asigurare medicală privată și bonuri de masă;
  • Bonusuri bazate pe performanță și vechime;
  • Posibilitatea de a participa la evenimente internaționale;

Pentru a te cunoaște mai bine, trimite-ne portofoliul tău împreună cu CV-ul la adresa: [email protected] cu subiectul Unity 3D Artist sau poți completa formularul de mai jos.

Aplica acum