Tehnician IT/retea

Descrierea postului

  • Testarea functionlității calculatoarelor , monitoarelor , imprimantelor și a altor echipamente;
  • Montarea memorilor, hard disk-urilor, procesoarelor și alte componente când este cazul;
  • Instalarea echipamentelor de rețea (switch/patch panel/cabling);
  • Instalarea sistemelor de operare , drivere, programe;
  • Să lucrezi frumos/ordonat/organizat și să te înțelegi bine cu echipa tech.

Aspectele de personalitate pe care le cautam

  • Să fii responsabil;
  • Să ai o atitudine pozitivă;
  • Să faci echipa cu colegii tăi;
  • Să fii harnic și implicat.

Cerinţele postului

  • Să poți instala Windows cu toate driverele aferente;
  • Să fie natural pentru tine utilizarea unui calculator, navigarea pe internet, căutarea rezolvării unor probleme pe google, youtube etc;
  • Să cunoști limba engleză la nivel mediu;
  • Experiență minimă de 1 an în domeniu.

Oferim:

  • Salariu atractiv în funcție de calificări;
  • Mediu de lucru tânăr;
  • Posibilitatea de a învăța lucruri noi;
  • Bonuri de masă;
  • Asigurare de sănătate;
  • Extra beneficii după 2 ani de vechime;
  • Posibilitatea de a călători mult în străinătate (în funcție de abilitățile tale).

Job-ul este full time la sediul nostru din București (metrou Pipera).

Aplica acum

* Vă informăm că atunci când ne contactați, datele dvs. cu caracter personal vor fi prelucrate numai în scopul pentru care au fost colectate și vor fi păstrate pentru durata necesară potrivit Politicii noastre de confidențialitate