Game Admin

Descrierea postului

Căutam Game Admini care să asigure desfășurarea competițiilor organizate de PGL.
Tip job: Full time/entry level

Numar pozitii: 2

Cerinţele postului

Responsabilități:

  • Realizarea regulamentelor de joc;
  • Stabilirea programului;
  • Urmăriea respectării regulilor pe parcursul turneului;

Candidatul ideal:

  • Atenție la detalii;
  • Capacitate de învățare rapidă;
  • Atitudine pozitivă;
  • Spirit de echipă;
  • Cunoștințe AVANSATE de limba engleză;
  • Cunoștințe MS Office nivel avansat;
  • Cunoștințe AVANSATE a cel puțin unuia dintre următoarele jocuri; Dota 2, CS:GO, PUBG;

Oferim:

  • Salariu de început 1500 – 2000 lei net în funcție de cunoștințe/experiență
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, pasionată de tot ce înseamnă jocuri, organizarea de evenimente și promovarea sporturilor electronice;
  • Un mediu de lucru unde creativitatea este încurajată, iar accentul este pus pe rezultate. Un mediu de lucru unde munca ta conteaza iar rezultatele sunt vizibile;
  • Asigurare medicală privată și bonuri de masă;
  • Bonusuri bazate pe performanță și vechime;
  • Posibilitatea de a participa la evenimente internaționale;

Dacă ești interesat/-ă să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiti un CV (sau daca nu ai, poti sa ne trimiți un email cu câteva cuvinte despre tine) la adresa [email protected] cu subiectul Game Admin sau poți completa formularul de mai jos.

Aplica acum