Broadcast Hardware Tehnician

Descrierea postului

Căutăm Broadcast tehnicieni care să participe la designul, construcția, optimizarea și mentenanța hardware-ului  necesar unei producții live.
Tip job: Full time/entry level

Numar poziții: 3

Cerinţele postului

Responsabilități:

  • Instalarea diferitelor echipamente conform schițelor;
  • Optimizarea distanțelor;
  • Stabilirea necesarului de echipamente;
  • Demontarea/montarea unor părți din producție la nevoie;

Candidatul ideal:

  • Atenție la detalii;
  • Capacitate de învățare rapidă;
  • Atitudine pozitivă;
  • Spirit de echipă;
  • Cunoștințe medii de limba engleză;
  • Cunostințe MS Office nivel mediu;
  • Curiozitate;
  • Cunoașterea echipamentelor de broadcast constituie un avantaj;

Oferim:

  • Salariu de început 1500 – 2000 lei net în funcție de cunoștințe/experiență
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, pasionată de tot ce înseamnă jocuri, organizarea de evenimente și promovarea sporturilor electronice;
  • Un mediu de lucru unde creativitatea este încurajată, iar accentul este pus pe rezultate. Un mediu de lucru unde munca ta conteaza iar rezultatele sunt vizibile;
  • Asigurare medicală privată și bonuri de masă;
  • Bonusuri bazate pe performanță și vechime;
  • Posibilitatea de a participa la evenimente internaționale;

Dacă ești interesat/-ă să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiti un CV (sau dacă nu ai, poți să ne trimiti un email cu câteva cuvinte despre tine) la adresa [email protected] cu subiectul Broadcast Hardware Tehnician sau poți completa formularul de mai jos.

Aplica acum