Broadcast Hardware Tehnician

Descrierea postului

Căutăm Broadcast tehnicieni care să participe la designul, construcția, optimizarea și mentenanța hardware-ului  necesar unei producții live.
Tip job: Full time/entry level

Numar poziții: 3

Cerinţele postului

Responsabilități:

  • Instalarea diferitelor echipamente conform schițelor;
  • Optimizarea distanțelor;
  • Stabilirea necesarului de echipamente;
  • Demontarea/montarea unor părți din producție la nevoie;

Candidatul ideal:

  • Atenție la detalii;
  • Capacitate de învățare rapidă;
  • Atitudine pozitivă;
  • Spirit de echipă;
  • Cunoștințe medii de limba engleză;
  • Cunostințe MS Office nivel mediu;
  • Curiozitate;
  • Cunoașterea echipamentelor de broadcast constituie un avantaj;

Oferim:

  • Salariu de început 1500 – 2000 lei net în funcție de cunoștințe/experiență
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, pasionată de tot ce înseamnă jocuri, organizarea de evenimente și promovarea sporturilor electronice;
  • Un mediu de lucru unde creativitatea este încurajată, iar accentul este pus pe rezultate. Un mediu de lucru unde munca ta conteaza iar rezultatele sunt vizibile;
  • Asigurare medicală privată și bonuri de masă;
  • Bonusuri bazate pe performanță și vechime;
  • Posibilitatea de a participa la evenimente internaționale;

Dacă ești interesat/-ă să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiti un CV (sau dacă nu ai, poți să ne trimiti un email cu câteva cuvinte despre tine) la adresa [email protected] cu subiectul Broadcast Hardware Tehnician sau poți completa formularul de mai jos.

Aplica acum

* Vă informăm că atunci când ne contactați, datele dvs. cu caracter personal vor fi prelucrate numai în scopul pentru care au fost colectate și vor fi păstrate pentru durata necesară potrivit Politicii noastre de confidențialitate