Asistent plăți/contracte

Descrierea postului

  • Citește și înțelege regulamentul unui eveniment;
  • Verifică/întocmește baza de date cu contracte în conformitate cu cerințele evenimentului;
  • Trimite contractele la semnat;
  • Verifică primirea răspunsurilor cu actele necesare;
  • Întocmește / verifică fișierul de plată cu sumele conform regulamentului turneului;
  • Respectă și aplică actele normative în vigoare urmând instrucțiunile firmei de contabilitate;
  • Comunică activ cu jucătorii și colaboratorii prin Whatsapp, Discord, Email în vederea trimiterii și verificării returnării formularelor de semnat;
  • Răspunde cererilor de informații suplimentare legate de contracte/plăți către jucători/colaboratori.

Cerinţele postului

  • Limba engleza nivel avansat/proficiency (spaniola reprezintă un avantaj);
  • Ultilizare email si Excel nivel avansat (cunoștințe Discord/alte platforme similare reprezintă un avantaj);
  • Dorința de a învăța lucruri noi.

Oferim:

  • Salariu atractiv în funcție de calificări;
  • Mediu de lucru tânăr;
  • Posibilitatea de a învăța lucruri noi;
  • Bonuri de masă;
  • Asigurare de sănătate;
  • Extra beneficii după 2 ani de vechime.

Jobul este exclusiv la sediul din București (nu vor exista deplasări în străinătate).

Aplica acum

* Vă informăm că atunci când ne contactați, datele dvs. cu caracter personal vor fi prelucrate numai în scopul pentru care au fost colectate și vor fi păstrate pentru durata necesară potrivit Politicii noastre de confidențialitate